LODOS  TEMİZLİK 2010 yılında kurulmuş olup temizlik, bahçe bakımı peyzaj ve ilaçlama teknik hizmetler alanlarında hizmet sunmaktadır. Firmamız;  AVM Fabrikalar, Şirketler,Eğitim kurumları, Hastaneler, Oteller, Endüstriyel Mutfaklar Siteler, Bankalar,Bina Yönetimi vb alanlarda hizmet sunmaktadır.

Firmamız  hizmet sektöründe sürekli kendini geliştiren, kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır..

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ,düşük maliyetler ve yüksek performansla hizmet  sunan, değişim ve sürekliliği her zaman prensip edinen firmamız; müşterilerine kaliteli hizmet ve yaşanılabilir temiz  ortamlar sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz hem müşterilerine hem  de çalışanlarına karşı, dürüstlüğü ön planda tutan bir ilişki  anlayışını  benimseyen,dürüstlük ilke ve değerlerini tüm faaliyetlerinde  uygulayarak müşterileri için farklı bir değer yaratabilen bir hizmet firması olmayı sürdürmek inancındadır.

 

 

 

  Müşterilerinin memnuniyetini  artırmak ve sektörün  ihtiyaçlarını  karşılamak-geliştirmek  için öncülük gerektiren  girişimler  de dahil olmak üzere  tüm faaliyetlerinde  sürat  ve karalılıkla hareket eden firmamız  şirket içi-şirket dışı eğitim ve öğretim  programları  ile çalışanlarının  kabiliyetlerini  sürekli  arttırmayı  ve böylece hizmet  kalitesinde  sürekli  gelişim  sağlamayı  en büyük sorumluluk  olarak görmektedir.  

  LODOS TEMİZLİK ,bugün ve gelecekteki hizmet kalitesini yükseltmeyi sağlayacak  sistem ve yöntemleri  araştırma geliştirme çalışmalarına büyük önem vermeyi bir ilke olarak edinmiştir. Mükemmele ulaşmanın sonu gelmeyen bir süreç olduğunu inanmaktadır.